TENTO WEB POUŽÍVÁ, PODOBNĚ JAKO JINÉ WEBY, SOUBORY COOKIE. TYTO SOUBORY NÁM UMOŽŇUJÍ VYLEPŠOVAT TYTO WEBOVÉ STRÁNKY, ZLEPŠOVAT JEJICH FUNKCIONALITU A POSKYTOVAT VÁM TAK RELEVANTNĚJŠÍ SLUŽBY JAK NA WEBU, TAK I PROSTŘEDNICTVÍM DALSÍCH MÉDII. PROCHÁZENÍM WEBU VYJADŘUJETE SOUHLAS S JEJICH POUŽÍVÁNÍM. VÍCE INFORMACÍ O ZÁSADÁCH POUŽÍVÁNÍ SOUBORŮ COOKIE.
VÍCE
ROZUMÍM

Fóliové ochranné krytí na kabeláž - použití

Ke stažení:

Krytí je určeno k ochraně zdravotnického vybavení během chirurgických zákroků. Je univerzální a lze ho použít na všechny druhy kamer a endoskopů. Zajišťuje kompletní a sterilní barieru, chrání vybavení operačního sálu před možnou kontaminací. Zároveň chrání před poškozením a znečištěním přístrojů. Pružnost a měkkost materiálu usnadňuje manipulaci se zakrytými přístroji během operace.

 

1. Rozbalte papírovo-fóliový obal odtržením papírové vrstvy od fóliové (v místě svaru ve tvaru V) a vyjměte fóliové krytí na zařízení.
image description 2. Po vyjmutí fóliového krytí z obalu, lehce zatáhněte za fóliový rukáv s barevnou páskou.
Etapy zakładania foliowej osłony Camera Cover 3. Protáhněte optiku zařízení skrz užší konec fóliového krytí a zajistěte barevnou páskou.
Etapy zakładania foliowej osłony Camera Cover 4. Po směru šipky protáhněte kameru druhým koncem rukávu s papírovým lemem.
Etapy zakładania foliowej osłony Camera Cover 5. Připojte optiku s kamerou uvnitř fóliového rukávu.
Etapy zakładania foliowej osłony Camera Cover 6. Roztáhněte fóliové krytí po celé délce kabelu.
Etapy zakładania foliowej osłony Camera Cover 7. Kabel zajistěte jeho provlečením do vyznačených otvorů v papírovém lemu.
Etapy zakładania foliowej osłony Camera Cover 8. Po roztažení fóliového krytí můžete odstranit vnitřní kroužek (odtržením lepicí pásky).

 

Informace ke stažení PDF.

Naše řešení