TENTO WEB POUŽÍVÁ, PODOBNĚ JAKO JINÉ WEBY, SOUBORY COOKIE. TYTO SOUBORY NÁM UMOŽŇUJÍ VYLEPŠOVAT TYTO WEBOVÉ STRÁNKY, ZLEPŠOVAT JEJICH FUNKCIONALITU A POSKYTOVAT VÁM TAK RELEVANTNĚJŠÍ SLUŽBY JAK NA WEBU, TAK I PROSTŘEDNICTVÍM DALSÍCH MÉDII. PROCHÁZENÍM WEBU VYJADŘUJETE SOUHLAS S JEJICH POUŽÍVÁNÍM. VÍCE INFORMACÍ O ZÁSADÁCH POUŽÍVÁNÍ SOUBORŮ COOKIE.
VÍCE
ROZUMÍM

Rozkládání univerzálního setu Matodrape

Ke stažení:

image description

 

image description 1. Po otevření obalu položíme rouškování na pomocný stolek. Vnější rouškou přikryjeme stolek a ostatní prvky. Rozložíme obsah balení na stolek, věnujeme pozornost piktogramům na rouškách označujícím místo jejich použití.
image description 2. Natáhneme pytlový návlek na instrumentační stolek.
image description 3. Odlepíme ochrannou pásku z roušky označené piktogramem chodidla.
image description 4. Upevníme roušku na tělo pacienta a roztáhneme ji ve směru šipek, čímž vymezíme spodní hranici operační pole. Zbývající část roušky roztáhneme na nohy.
image description 5. Zajistíme horní hranici operačního pole přilepením roušky ze strany hlavy pacienta (rouška označená piktogramem hlavy). Následně roztáhneme roušku ve směru šipek a upevníme ji k anesteziologickému monitoru pomocí lepících pásek v rozích roušek.
image description 6. Upevníme boční roušky, čímž vymezíme zbývající hranice operačního pole.

 

Instrukce ke stažení PDF.

Naše řešení