TENTO WEB POUŽÍVÁ, PODOBNĚ JAKO JINÉ WEBY, SOUBORY COOKIE. TYTO SOUBORY NÁM UMOŽŇUJÍ VYLEPŠOVAT TYTO WEBOVÉ STRÁNKY, ZLEPŠOVAT JEJICH FUNKCIONALITU A POSKYTOVAT VÁM TAK RELEVANTNĚJŠÍ SLUŽBY JAK NA WEBU, TAK I PROSTŘEDNICTVÍM DALSÍCH MÉDII. PROCHÁZENÍM WEBU VYJADŘUJETE SOUHLAS S JEJICH POUŽÍVÁNÍM. VÍCE INFORMACÍ O ZÁSADÁCH POUŽÍVÁNÍ SOUBORŮ COOKIE.
VÍCE
ROZUMÍM

Rozkládání setu pro artroskopii kolenního kloubu Matodrape

Ke stažení:

image description

 

image description 1. Po otevření obalu položíme rouškování na pomocný stolek. Vnější rouškou přikryjeme stolek a ostatní prvky. Rozložíme obsah balení na stolku, věnujeme pozornost piktogramům na rouškách označujícím místo jejich použití.
image description 2. Natáhneme pytlový návlek na instrumentační stolek.
image description 3. Nasadíme návlek na nohu pacienta a upevníme jej pod kolenem samolepícími páskami.
image description 4. Rozložíme roušku složenou napůl. Rouška je složena takovým způsobem, že je otvor s pružnou manžetou hned viditelný.
image description 5. Rozložíme roušku směrem nahoru po těle pacienta a protáhneme nohu v návleku otvory s pružnou manžetou. Upevníme spodní otvor těsně pod kolenem takovým způsobem, aby se koleno nacházelo mezi otvory.
image description 6. Rozložíme zbývající část roušky a přikryjeme tak celého pacienta. Ze strany hlavy upevníme roušku na anestezjologický monitor pomocí lepících pásek nacházejících se v rozích roušek.

 

Instrukce ke stažení PDF.

Naše řešení